Atm Motorlu Taşıtlar Ltd.Şti

HİZMETLER

ATM NİSSAN - Hizmetler

 • SATIŞ SONRASI BİLGİLENDİRME
  Sıcak bir ilgiyle karşılandığınız Nissan Yetkili Servisleri mükemmel hizmet anlayışı titiz ve uzman teknik personeli, bakım ve onarım hızı ile Nissan`ınız için en güvenilir yerlerdir. İlk seferde doğru tamir ilkesi ile hizmet veren Nissan Yetkili Servislerinde yapılan tüm bakım ve onarımlarda Nissan orjinal yedek parça kullanılır. Kullanılan yedek parçalar imalat hatalarına karşı tüm araçlarda 3 yıl / 100.000 km, Nissan garantisi taşır. Ayrıca Nissan Yetkili Servislerinden bakım ve onarım hizmeti aldığınızda, işçilik hatası nedeniyle ortaya çıkan problemler bedelsiz olarak giderilir.
  İletişim : 0 282 685 47 85
 • YOL YARDIM
  Hızla büyüyen Nissan ailesinin değerli üyelerine hep daha fazlasını sunmanın gayreti içerisindeyiz. Bizden beklentilerinizin bilinciyle, sizleri sadece en uygun koşullarla araç sahibi yapmayı değil, aracınıza sahip olduktan sonra da en iyi hizmeti almanızı hedefliyoruz. Sizlerin mutluluğu ve memnuniyeti bizler için herşeyin üstündedir. İşte bu anlayışla gerçekleştirilen Nissan Yol Yardım Projesi, tüm Nissan binek ve hafif ticari araçları kapsamaktadır. Bu hizmet sayesinde, yolculuk esnasında, herhangi bir arıza / kaza ile karşılaşmanız ya da aracınızın çalınması veya anahtarınızın kaybolması durumunda sizlere acil yardım ulaştırmayı hedefliyoruz. Tüm Türkiye ve hatta tüm Avrupa ülkeleri sınırları içerisinde nerede olursanız olun, ihtiyacınız olduğu anda Nissan Yol Yardım hizmeti size ve aracınızdaki tüm yolculara bir telefon kadar yakın olacaktır. NİSSAN YOL YARDIM, Nissan satın alan müşterilerimize aşağıda belirtilen hizmetleri, garanti süresi boyunca ücretsiz olarak sunmaya devam ediyor. Nissan Yol Yardım Hizmeti'nin aile bağlarımızı daha da güçlendireceği inancıyla,
  Yolunuz Açık Olsun..
  İletişim : 0 282 685 47 85
 • YEDEK PARÇA
  Nissan orijinal yedek parçaları sizin ve aracınızın güvenliği için tamamen Nissan`ınıza özel olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Dayanıklılık ve güvenliği için tasarımı, materyal seçimi ve parçaların birbiri ile olan uyumu uzun yıllar yoğun çalışmalar ve yatırımlar gerçekleştirilmiştir. Bunun yanı sıra kalite, güvenilirlik ve dayanıklılık garantisi için olağanüstü koşullarda çok çeşitli testlerden geçirilmiştir. Orjinal yedek parça kullanımı, aracınızın performansını yükseltirken uzun ömrü ve dayanıklılığı sayesinde taklit parçalar gibi kısa sürede yenilemenizi gerektirmez. Ayrıca taklit parçalar aracınızdaki diğer orijinal parçalar ile uyumlu olmayacağından, aracınıza zarar verebilir. Orjinal yedek parça kullanmak her açıdan hem güvenli hem de ekonomiktir. Aracınızın Nissan Yetkili Servislerinde değişimi yapılan her türlü parçasının 'orijinal' olduğu garantisi verilir. Orijinal yedek parça kullanılarak bakım ve onarımı yapılan Nissan`ınız, satarkende ilk günkü değerini korur.
  İletişim : 0 282 685 47 85
 • RANDEVULU SERVİS
  RANDEVU ALMANIN AVANTAJLARI Aracınızı servise getireceğiniz zamanı siz tespit edersiniz. Zamandan tasarruf sağlar, değerli zamanınızı boşa harcamazsınız. Servis danışmanınız tarafından size sağlanan zaman ve hizmet arttırılmış olur. Gerekli Yedek Parça ve Aksesuar stokları önceden temin edilir.Böylece tekrar gelmek zorunda kalmazsınız.
  Aracınızın bakım ve onarımı için RANDEVU almayı unutmayınız.
  İletişim : 0 282 685 47 85